Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Opoczka

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opoczka

Opoczka,dolnośląskie

770 000 zł120 m² 6 417 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, na nowo powstającym osiedlu domów w miejscowości Opoczka, zaledwie kilka minut od Świdnicy. Domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opoczka

Opoczka,dolnośląskie

770 000 zł120 m² 6 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opoczka

Opoczka,dolnośląskie

1 170 000 zł175 m² 6 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący w bliskich okolicach Świdnicy w kierunku na Makowice o powierzchni całkowitej około 175m2 na działce o powierzchni 1088m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Opoczka

Opoczka,dolnośląskie

199 000 zł1 360 m² 146,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1360m2 w miejscowości Opoczka. Działka płaska, prostokątna z własnym dojazdem z drogi gminnej, ładnie położona w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Opoczka,dolnośląskie

490 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Oferujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie z ogórdkiem 7 minut od Centrum Świdnicy. Powierzchnia to ok 100mkw ale ze względu na skosy ok 68mkw powierzchni użytkowej wpisanej w kw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opoczka

Opoczka,dolnośląskie

150 000 zł166 m² 901,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż 1/2 domu poniemieckiego o powierzchni 166, 31m2 + piwnica 9m2, strych pow. 39m2 na działce 607m2 (do użytkowania wspólnie z sąsiadem) budynek gospodarczy na osobnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Opoczka,dolnośląskie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej, na nowo powstającym osiedlu, w malowniczej miejscowości Opoczka. Zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Archiwalne

Działka budowlana Dobromierz

Dobromierz(Opoczka + 23 km)

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kształtna, ustawna działka budowlana, położona pośrodku urokliwej wsi Szymanów, z dala od miasta, a jednocześnie 5 minut jazdy do Świebodzic i Strzegomia. Wokół nieliczna stara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Centrum,Świdnica(Opoczka + 7 km)

285 000 zł55 m² 5 144,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż słoneczne i bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 55,40m2 zlokalizowane jest na 1 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda(Opoczka + 25 km)

99 000 zł30 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie w trzypiętrowym budynku Nowej Rudzie. Nieruchomość o powierzchni ok. 30m2 (po podłodze 50m2) składa się z 2 pokoi, łazienki, w.c., kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce(Opoczka + 22 km)

184 000 zł52 m² 3 572,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w sranie dweloperskim. Salon,sypialnia, kuchnia, łazienka z wc (do wykończenia), przedpokój.Nieruchomość usytuowana w spokojnej części Gorc. grzewanie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij